Güleçyüz Çadır

Hakkımızda

1998 yılında Ankara’da kurulan Güleçyüz Çadır, 25 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye, Orta Doğu ve Avrupa’da çadır ve çelik konstrüksiyon sektöründe tanınmış bir lider haline gelmiştir. Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde uluslararası standartlara uygun, sürekli gelişen ve yenilenen bir ürün yelpazesine sahibiz.

Ar-Ge çalışmalarımızla geliştirdiğimiz çadırlarımız, alev geciktirici, bakteri direnci ve UV korumalıdır. Ayrıca, çadır iskeletlerimizde kullanılan tüm galvanizli malzemeleri kendi tesislerimizde üreterek kaliteden ödün vermiyoruz.

Hem üretimde hem de hizmette kaliteyi ilke edinmiş bir şirket olarak, müşterilerimize en uygun çadır yapılarını belirlemekte ve doğru bilgiler sağlamakta liderliğimizi sürdürüyoruz. Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan aldığımız tasarım tescilleri ile 30’un üzerinde standart model sunmakta ve özel projeler için hizmet vermekteyiz.

20.000 m² kapalı ve 10.000 m² geniş üretim alanımızda, hem siparişe dayalı hem de geniş ürün yelpazesi için yeterli stok kapasitesi ile hızlı ve verimli hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir yaklaşım ile Avrupa ve Orta Doğu’nun en başarılı çadır şirketlerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sürekli gelişen ürün yelpazemiz, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden yaklaşımımız ve satış sonrası destek hizmetlerimizle, Güleçyüz Çadır olarak müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Güleçyüz Çadır
Güleçyüz Çadır