Güleçyüz Çadır

letisim444 4 889

Hemen İletişime Geç!

Son Yazılar

Çeşitli İhtiyaçlar İçin Güleçyüz Çadırları
Farklı İhtiyaçlara Özel Endüstriyel Çadır Çözümleri
Afet Hazırlığı ve Sorumluluk
Hayvan Refahında Çadırın Rolü ve Önemi

Güleçyüz Çadır

Fabrika_ana
fabrika_cadir

1998 yılında Ankara’da kurulan Güleçyüz Çadır, çadır ve çelik konstrüksiyon sektöründe 25 yılı aşkın bir süredir sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda Orta Doğu ve Avrupa’da da tanınmış bir lider haline gelmiştir. AR-GE çalışmalarımız sayesinde uluslararası standartlara uygun, sürekli gelişen ve yenilenen bir ürün yelpazesine sahibiz.


Özverili Ar-Ge çalışmalarımızla geliştirdiğimiz çadırlarımız alev yürümez, bakteri barındırmaz ve ultra viyole (UV) korumalıdır. Ayrıca çadır iskeletlerimizde kullandığımız galvanizli materyallerin tümünü kendi tesislerimizde üreterek kaliteden ödün vermemekteyiz.


Sadece üretimde değil, hizmette de kaliteyi ilke edinmiş bir firma olarak, uzman teknik ekibimiz ile kullanıcılarına en uygun çadır yapılarını belirlemede ve doğru bilgilendirmede sektördeki liderliğimizi sürdürmekteyiz. Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan aldığımız tasarım tescilleriyle, müşterilerimize 30’un üzerinde standart modelin yanı sıra özel projelerde de hizmet sunmaktayız.


20.000 m² Kapalı ve 10.000 m²’lik geniş üretim alanımızda, hem sipariş bazlı hem de geniş ürün yelpazesi için yeterli stok kapasitemizle hızlı ve etkin hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir anlayışla, ülkemizin sınırlarını aşarak Avrupa ve Orta Doğu’da en başarılı çadır firmalarından biri olmanın gururunu yaşıyoruz.


Sürekli geliştirdiğimiz ürün yelpazemiz, yakından takip ettiğimiz teknolojik gelişmeler ve satış sonrası destek hizmetlerimizle, Güleçyüz Çadır olarak müşterilerimiz için en üst seviyede hizmet vermeye devam edeceğiz.

Hemen İletişime Geç!

You cannot copy content of this page