Organik Solucan Gübresi Çadırı Nasıl Olmalıdır ?


5669 - Defa Okundu.

Organik Solucan Gübresi Çadırı Nasıl Olmalıdır ?

Organik Solucan Gübresi Üretim Çadırları

Solucan gübresi çadırlarında ekonomik model ve makaslı model çadırlarımız mevcuttur.Diğer yazılarımızda ekonomik modellerden ve makaslı modellerden sıkça bahsettik yine burada genel olarak bir solucan çadırı nasıl olmalıdır nelere dikkat edilmelidir onlardan bahsedelim.

1-)Tüm profillerin içinde ve dışında galvaniz kaplama bulunmalıdır.

2-)Üzerinde kullanılan brandanın Tarım Bakanlığı izni ile üretilmiş olması gerekmektedir.Aksi taktirde solucanlarınız çok ciddi şekilde strese maruz kalacaktır.

3-)Gövde kısmında genel olarak ısı yalıtımı kullanılmaktadır farklı seçenekler ve kombinasyonlar ile ancak önemli olan bu yalıtım tavsiyelerini alanında uzman kişilerin yapmasıdır.Bir diğer önemli nokta ise kapılara uygulanacak ısı yalıtımıdır.Kapılara uygulanan ısı yalıtımı hem işçilik olarak da piyasaya sunan Güleçyüz Çadır yine bu detayları geliştirerek yoluna devam etmektedir.

4-)Astar malzemeleri içeriden yıkanabilir bakteri barındırmaz özellikte olmalıdır.

5-)Alev yürümezlik ve UV katkı kesinlikle bulunmalıdır.

Bu özellikleri size sözle konuşurken herkes verebilir ancak önemli olan sizin belgelerini sorduğunuzda bu özelliklerin belgelerini gösterebilmektir.

Solucan gübresi üretimi ile ilgili sektörde tüm kurumsal firmalardan referans alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar
  • Ahmet Yurt

    31/08/2017

    6X10 metre organı solucan çadırı için teklifiniz italep ediyorum. Mail adresine gönderebilirsiniz.

    Güleçyüz Çadır

    Ahmet Bey 0312 278 37 08 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.Görüşmeden sonra mail ile teklifiniz size gönderilecektir.