Neden Güleçyüz Çadır ?


4342 - Defa Okundu.

Neden Güleçyüz Çadır ?

Neden Güleçyüz Çadır

 

Öncelikle görüşmelerimizde sizlerden gelen soruların bizler için bir gurur kaynağı olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü artık sorular çok detaylı olduğundan tüketicinin farkındalığının arttığı görülüyor. Bugün yazımızda farklı bir konuyu yani Güleçyüz Çadır markasını yazacağız.

1998 yılında temelleri atılan Güleçyüz Çadır o günden bugüne hep çağın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak uyum sağlamış ve sizler için daha fazla fayda sağlamayı amaçlamıştır. Bu noktada özellikle günümüzde profesyonelliğin çok mühim olduğu hatta profesyonelliği iş yaşantısında uygulayamayanların artık çok fazla pazarda kalamayacağı aşikardır. Güleçyüz Çadır da bu profesyonellik a dan z ye tüm birimlerde eksiksiz uygulanmaya çalışılmıştır. Çadırı kurmaya giden ustanın müşteri karşılamada, müşteri karşılayan arkadaşımızın yüklemede, muhasebe bölümünün çadır üretiminde bulunması gibi yanlış ve amatörce bir durum oluşması söz konusu değildir.

Sipariş süreciniz tam olarak satış temsilcileri ile başlayıp kurulum yapılacak ise usta ile yapılmayacak ise nakliyeci ile son bulur ve söylediğimiz gibi her birim ayrıdır.

Firma içinde kurumsalda muhasebe bölümü, satış bölümü, insan kaynakları ve satın alma bölümleri kesin çizgilerle ayrılmıştır. Yönetim kurulu ile yönetilen firma da atölye kısmında da çadır bölümü ayrı bir alanda ve demir bölümü ayrı bir alanda çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Nakliye hizmeti dışarıdan profesyonel hizmet şeklinde alınıp mal yüklemeleri için ayrıca 8 personel hizmet vermektedir.

Profesyonel hizmet almak için tercihiniz Güleçyüz Çadır olmalıdır.

Yorum Yap

Yorumlar