Nasıl Mantar Üretimi Yapılır


4428 - Defa Okundu.

Nasıl Mantar Üretimi Yapılır

Mantar Çadırı 

Mantar çadırlarında destek projeleri açıklanmak üzere ve malesef heryerde çadır paylaşımları. Öncelikli olarak mantar çadırı kurmaya karar verdiniz ise bu mantar çadırlarını üreticilerden almaya çalışmalısınız. Piyasada al sat yapan arkadaşlar her an bu işi bırakacaklarından size verdikleri sözleri tutmak ya da mantar çadırında size söyledikleri özelliklerin gerçek olması çokta umursadıkları bir durum değildir emin olabilirsiniz. Çünkü özellikle söylüyorum bu arkadaşlar ne mantarcı ne çadırcı hatta mantar çadırı yapacak insan hiç değil ! 

Mantar çadırlarının iç astarı konusunda yanlış yönlendiriliyorsunuz. Daha fazla verim istiyorsanız mantar çadırında bize ulaşmalısınız. Ayrıca astar saçaklarını yukarılarda kalırsada mantar çadırında ışık ve ısı kontrolünü sağlayamazsınız.

Mantar çadırlarında yanılmamak için, devletimzin verdiği desteği milli sermayeyi hakkıyla kullanmak için bize ulaşın. Çünkü biz sizi en doğru mantar çadırına yönlendireceğiz.

Yetiştirdiğiniz her mantar sizin mantar çadırlarınızdan çıkıp hepimizin masalarına bir yemek olarak gelmektedir. O yüzden geri dönüşümden yapılmış değil orijinal ham madde kullanılan brandaları kullanmaya dikkat etmelisiniz.

Yorum Yap

Yorumlar