Mantar Yetiştiriciliği


6325 - Defa Okundu.

Mantar Yetiştiriciliği

Mantar yetiştirmek için gireceğiniz bu yolda sizi güzel bir kazanç ve üretebilmenin verdiği müthiş bir keyif bekliyor emin olabilirsiniz.

Ancak bu yolda sizi zorluklar da bekliyor olacak.

Hava soğuyacak,kar yağacak,iskeletlerde oksitlenmeler olacak veya çadırınızla alakalı bir sorun oluşacak çözmek isteyeceksiniz.

İş bu noktada Güleçyüz Çadır'ın hep yanınızda olduğunu farkedeceksiniz.

Çünkü kullandığımız tüm profillerde,profilin İÇİNDE VE DIŞINDA GALVANİZ KAPLAMA bulunmaktadır.Buda iskeletin ömrünü sıradan çadırcıların size göndereceği iskelete göre 3-4 katına çıkartacaktır.

 Hem ekonomik modellerde,hem makaslı modellerde kullandığımız et kalınlıkları size ne söylüyorsak o gelecektir.Ancak biraz dikkatli olursanız piyasada böyle olmadığını göreceksiniz.

Kullandığımız dış brandamız alev yürütmez özelliktedir.

Çadırların tamamı ısı yalıtımı ile kapatılmıştır.Yani çadırın gövde kısmı ısı yalıtımlı ve ön arka kapı kısımlarıda ısı yalıtımı ile kapatılmıştır.Bu kapılardaki ısı yalıtımı olmadan emin olun mantar üretimi yapamazsınız.AYAĞINIZ ÇIPLAK İKEN ÜSTÜNÜZDEKİ KAPAN,ELİNİZDEKİ ELDİVEN HİÇ BİR İŞE YARAMAZ.

Çadırların ilk siparişinden itibaren kendinizi kurumsal bir ailenin içinde bulacak ve bu durum almış olduğunuz hizmet ile sonuna kadar örtüşmektedir.

Yorum Yap

Yorumlar