Koyun Çadırı - Küçükbaş Çadırı


14573 - Defa Okundu.

Koyun Çadırı - Küçükbaş Çadırı

Ekonomik model çadır Güleçyüz Çadır’ın ekonomik model çadır olarak sunumunu ve satışını yaptığı tek sıra profilden oluşan çadır modelidir. Kar yağışının yoğun olarak yaşanmadığı bölgelerde rahatlıkla kullanacağınız çadır modelidir. Ancak dönemsel olarak kar yağıyor o zaman ben bu modeli kullanamam gibi bir yaklaşım yanlıştır çünkü ekonomik model çadırlarda orta destek direkleri ile güçlendirilip size kullanışlı hale getirilebilir. Başlangıç olarak düşük bütçeler ile kısa sürede işe başlamanıza olanak sağlaması en büyük artısıdır.
Makaslı model çadırlar ise yine Güleçyüz Çadır’ın Nadide Makaslı Model olarak sunumunu ve satışını yaptığı çadır sistemidir ve Ekonomik Model ürünlere göre çok daha profesyonel ürün gruplarıdır. Çift sıra iskelet ve arası tekrar örme şeklindedir.
Şimdi bu iki ürün içinde tek fark iskelet sistemlerindeki değişikliktir. İki ürününde iskeletinde kullanılan kutu ya da boru profillerin tamamı orijinal içi dışı galvanizli olarak üretilmektedir. Üzerinde kullandığımız yalıtımları aynı daha önemlisi dış branda her zaman alev yürütmez Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onay verilmiş tek brandadır. Ürün grupları içinde görüyoruz bir ürün için 3000 TL dem başlar 10.000 TL kadar var dedikleri eğer canlı yaşamına uygun, sistem olarak hayvan yaşayacağı göz önünde bulundurularak üretim yapılıyor ise bu fiyat baremi kocaman bir yalandır.

Yorum Yap

Yorumlar