Isı Yalıtımlı Çadır


8693 - Defa Okundu.

Isı Yalıtımlı Çadır

ISI YALITIMLI ÇADIR

Çadırlarda ısı yalıtımı çok önemlidir.Bazı hayvanlarda kışın soğuktan korumak için bazı hayvan türlerinde ise yazın sıcaktan korumak için.Hayvan çadırlarında ısı yalıtımsız çadır istisnai durumlar haricinde iyi bir tercih olmayabilir.

Güneş ışınlarının hayvanlara iyi geldiğinden dolayı bazı çadırlara ısı yalıtımı tercih edilmemektedir ancak getirdiğinden çok götürdüğü bilinmelidir bu durumun.Güneş ısısı net şekilde isteniyorsa belirli noktalarda ışınların içeriye girebilmesi sağlanabilir ve bu en mantıklı sonuç olacaktır ısı yalıtımlı çadırlar için.

Çadırlarınızda ısı yalıtımına karar verirken insanların 10 cm verelim folyo da verelim 2 kat izalasyon olsun gibi tek amaçları cebini doldurmak olan insanların yanlış yönlendirmesine gelmeyin.Çadırınıza ısı yalıtımı seçmek emin olun hayvan ırkı seçmek kadar mühimdir.Güleçyüz Çadır olarak ısı yalıtımı kararlarını sizinle beraber uzman ekibimiz konuşarak tartışarak vermektedir.

Sonuç olarak eğer ısı yalıtımlı çadırınızı Güleçyüz Çadır’dan alırsanız ne yazın sıcaktan ne kışın soğuktan derdiniz olacaktır.İçeride müthiş bir ferahlık olacaktır.Damlatma terletme gibi problemlerin hiç birisi yaşanmayacaktır.

Yorum Yap

Yorumlar