Hayvan Çadırı Nasıl Olmalıdır ?


6843 - Defa Okundu.

Hayvan Çadırı Nasıl Olmalıdır ?

Hayvan Çadırı 

1-) Hayvan çadırına ihtiyacınız var mı ? 

2-) Hayvan çadırında hayvana bakılabilir mi ? 

3-) Bu hayvan çadırlarının iyisini kötüsünü nasıl seçebiliriz ? 

4-)Terleme yapar mı hayvan çadırı ? 

5-) Hayvan çadırlarının avantajı nedir ? 

Hayvan çadırı ile ile ilgili yukarıdaki soruların tamamı aşağıdaki yazımızda keyifli okumalar şimdiden..

1-) Hayvan çadırına ihtiyacınız var mı ? 

Eğer mevcutta hayvanınız var ise çok doğal bir şekilde hayvanlar üreyip çoğalacaktır ve siz yeni yatırımlar yapmak zorunda kalacaksınız. Bu sizin doğrudan hayvan çadırına ihtiyacınız olduğunu gösteriyor ya da hiç hayvanınız  yok ancak hayvan almayı düşünüyorsunuz bu sizi direkt olarak hayvan çadırı almaya itecektir. Çünkü hayvan çadırları sizi ilk olarak ölü beton yatırımından kurtarmış olacaktır.

2-) Hayvan çadırında hayvan bakılır mı ? 

Hayvan çadırlarında ya da şöyle berlitmekte fayda var Güleçyüz markalı hayvan çadırları ile diğer piyasada bulunan hayvan çadırları arasında çok ciddi bir fark vardır. Piyasada eski tip inşaatlarda kullanılırken Güleçyüz markalı hayvan çadırları aksine hayvanın sağlığı noktasında her ince ayrıntıyı sonuna kadar düşünmştür. Güleçyüz markalı hayvan çadırlarında iç astar dahi özel olarak seçilmiş ve üretimi yapılmış hayvana sakinlik ve dinginlik veren özel bir renk sunumu vardır. Bu yüzden vardığımız sonuç Güleçyüz marka hayvan çadırlarında hayvanlara rahatlıkla bakılabilir.

3-) Hayvan çadırlarının iyisini ve kötüsünü nasıl seçeceğiz ?

Evet sizleri duyar gibiyim " Tamam bu kadar şey söylüyorsunuz ama biz iyi ya da kötü çadırı nasıl ayırt edelim?"

İşte burada yine yardımınıza Güleçyüz koşuyor.

Aldığınız ürünlerin canlı yaşamına uygun olup olmadığını, bakanlık tarafından onay alıp almadığını, alev yürütmezlik olup olmadığını sormakla kalmayın belgeler ile isteyin.

Hayvan çadırlarında kullanılan profillerin içi ve dışı galvanizli olup olmadığını mutlaka sorup kontrol edin yani profilin içine bakacaksınız dışına değil ! Bunu söylüyoruz çünkü kaplama galvaniz ile sizi kandırmaya çalışıyorlar. Bizim söylediğimiz profillin sadece dışındaki galvaniz değil, hayvan çadırında profilin dışı gibi içide galvanizli olmalıdır.

4-) Hayvan çadırı terler mi ? 

Hayvan çadırı bilinçsiz yapılır ise yağmur yağar gibi terler. Bu noktada uzman arkadaşların görüşleri için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. 0312 278 37 08/0312 354 92 12 

Her bölgede aynı yalıtım malzemesi kullanılmaz. Hele keçe diye jeotekstil malzemelerini sizi kullanmalarına kesinlikle izin vermeyin çok ciddi kanserojen malzemedir. Güleçyüz markası geotekstil denilen granür katkısı olmayan keçe kullanmaktadır.

5-) Hayvan çadırı avantajlı mıdır ? 

Hayvan çadırları size çok ciddi avantajlar sağlamaktadır. Taşınabilmesi, ciddi bir ısı yalıtımı, uv katkısı, bakteri barındırmaması vb bir çok özellik Güleçyüz marka hayvan çadırlarında bulunmaktadır. Ancak ben hayvan çadırımı ucuza alıyım yani basit plastik tır brandası alıyım ya da içi paslı sadece dışında galvaniz alıyım derseniz 2. çadır maliyeti ile avantajlı olmaktan çıkar hayvan çadırınız. Avantajı istiyor iseniz Güleçyüz marka hayvan çadırlarını tercih etmelisiniz.

Yorum Yap

Yorumlar