ÇADIRLARDA GARANTİ OLUR MU ?


7256 - Defa Okundu.

ÇADIRLARDA GARANTİ OLUR MU ?

Piyasada çadırlara 5-10 yıl garanti veren firmalara aldanmayın.Çadırı satarken ürünün garantili olduğunu söyleyen kişiler ciddi bir hasarda ürünün arkasında durmayacaktır.Çünkü ona garanti verebilecek yetkiye sahip değildir.Hangi resmi kurumun bu garantiyi ona verdiğini sorun ve belgeyi mutlaka talep edin.Çadır sektöründe küçük işletmelerin sermayesi 5000-40000 TL arasında olup çadır atölyesi kurmanın kolay olduğu kadar kapatması da çok kolaydır.

Garanti Belgesi Yönetmeliğinde çadır ve çadır ürünlerine dair yayınlanan bir yönetmelik bulunmamaktadır.( 4077 SAYILI TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN GEREĞİNCE GARANTİ BELGESİ İLE SATILMASI ZORUNLU OLAN ÜRÜNLER LİSTESİNDE ÇADIR SEKTÖRÜ BULUNMAMAKTADIR.) OLMAYAN YÖNETMELİK OLMAYAN TÜZÜKLER İLE OLMAYAN GARANTİ SİSTEMİ İLE MÜŞTERİLERİN KANDIRILIP HAKSIZ REKABET YARATILMASINA KARŞI ÇIKMAKTAYIZ. FİRMAMIZ ÜRÜNLERİNİ SATARKEN TANITIRKEN HAYALPEREST DEĞİL GERÇEKÇİ BİR TAVIR İÇERİSİNDEDİR.

Yorum Yap

Yorumlar
  • Gökhan Gökçe

    16/03/2017

    merhaba... samsunda faaliyet gösteren bir köpek eğitim merkezi yiz.. (samkem) yeni bir köpek eğitim merkezi daha yapıyoruz.. burada kapalı eğitim alanına ihtiyacımız var.. içinde herhangi bir canlı barinmayacak.. hava şartlarından etkilenmeden (güneş. rüzgar. yağmur. kar )vs köpeklerle çalışacağız.. çadırın uzun kenarlarından bir tarafı istendiğinde yukarıya doğru toplanacak.. havalandırma amaçlı.. diğer uzun kenarı polikarbon levhalarla kapatılacak.. uzunluk 25 metre genişlik 10 metre.. 5 köşeli modeliniz bizim için uygun.. yer Samsun da.. bununla ilgili gerekli şartları ve fiyat bilgisi öğrenmek istiyorum.. şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.. Gökhan Gökçe 0541 577 07 72

    Güleçyüz Çadır

    En kısa sürede dönüş yapılacaktır.