Ahır Çadırları


9181 - Defa Okundu.

Ahır Çadırları

Ahır Çadırı

Ahır çadırlarında yani büyükbaş hayvan çadırlarının içine girdiğinizde kesinlikle yüzünüze asit vurmamalıdır.Bunun için gerekli havalandırma sistemleri kurulmalıdır.

Çadırlarda hesapsız yükseklik konulması içeride hava akımını olumsuz etkileyecektir ancak Güleçyüz Çadır tüm ürünlerini araştırarak ve yeterli Ar-Ge yapılarak geliştirmiştir.

2-3 farklı ısı yalıtımı seçeneği ile hayvanlarınızın et ve süt verimini daha önemlisi sağlığını tehdit edecek bunaltıcı sıcaklardan koruyoruz .Tabi biz Güleçyüz Çadır olarak yıllardır büyükbaş hayvanlara ısı yalıtımı kullanırken büyükbaş üşümez dediler ancak biz her zaman soğuktan değil sıcaktan koruyoruz dedik ve geldiğimiz noktada ısı yalıtımsız çadır kalmadı artık.

Kullandığımız tüm profiller iç ve dış galvanizlidir.

Alev yürümez branda kullanılmaktadır.

Özel kilitlenebilir anahtar göbekli kapı sistemleri

Canlı yaşamına uygun geri dönüşümden yapılmayan orijinal pvc branda

Bakteri barındırmaz,içerden istenildiğinde yıkanabilir astar branda

3-5-8-10 cm bir yüzü folyo kaplı izocam

Çadır sektörüne özel olarak üretilmiş keçe

Bizofol aba

Özel bükümler

Ve çok daha fazla

Yorum Yap

Yorumlar
  • Hasan çinçik

    23/12/2017

    7x20 makaslı ve izolasyonlu koyun için çadır?fiyatınız nedir en uygun ? - derecelerde sıkıntı olurmu ? Kışın 1 m kara dayanıklı mı?

    Güleçyüz Çadır

    Merhabalar Nadide makaslı modelimiz üzerinde kar durmadığından kar bir sorun oluşturmaz. Çadırlarımız ısı yalıtımlı olduğundan - derecelerde bir sorun oluşturmaz. Çadır fiyat bilgisi için lütfen 0312 278 37 08 arayınız.