08.08.2021 TARİHİNE KADAR GEÇERLİ 4X6 ÇATILI MODEL ÇADIR 4.200 TL+KDV


1888 - Defa Okundu.

08.08.2021 TARİHİNE KADAR GEÇERLİ 4X6 ÇATILI MODEL ÇADIR 4.200 TL+KDV

Türkiyenin Çadır Yapı Markası Güleçyüz Çadır

ÇATILI MODEL ÇADIR YAPI

( Ekonomik model, adını iskeletinden alır, tek sıra geçen profiller rüzgar ve kar yağışının yoğun olduğu bölgeler için tavsiye edilmez.)

Firmamız 2017 yılı Mart ayından itibaren galvanizli sacdan çadır modellerine göre özel ölçülerde üretilmiş boru ve profil kullanımına geçmiştir. İçi ve dışı galvanizli boru ve profili tüm müşterilerimize standart olarak sunan Türkiyenin tek çadır firmasıyız. Teklifleri değerlendirirken içi ve dışı galvanizli profil talep ediniz ki çadır yapınızın iskelet ömrü %50 daha uzun olsun.

Genişlik : 4 mt

Uzunluk : 6 mt

Yan Yükseklik : 1,50 mt

Alan : 24 m²

İSKELET AKSAMI;

1. Ana taşıyıcı profil 38'lik içi dışı galvanizli boru profil kullanılmaktadır.

2. Ara bağlantı boruları 32' lik içi dışı galvanizli boru profil 7 aradan oluşur.

3. Profil ara mesafesi 2 mt olarak üretim yapılmaktadır.

İSKELET AKSAMI ÜZERİ 3 KATMAN OLARAK OLUŞMAKTADIR.

1. Kat astar brandası : Polyesvis Dokuma astar branda.

2. Kat yalıtım : Her iki yüzeyi folyo kaplı içi hava kabarcıklı BİZOFOL ABA

3. Kat dış kaplama brandası : Uv katkılı bakteri barındırmaz,alev yürümez su ve kar suyu geçirmez 1. sınıf sentetik branda (650 gr/m2 (±50gr/m2 ) ( -30/+70 derece ısıya dayanıklı) (Alev Yürümezlik Belgesine Sahip) (Tarım bakanlığı Onaylı)
KAPI ÖZELLİKLERİ ;

1. Profil çerçeveli brandalı kapı kilitlenebilir özelikli.

2.Kapı ebatımız ön giriş kapısı genişlik 1 mt yükseklik 1,80 mt ebatındadır.

PENCERE SİSTEMİ ;

1. Çadır yapı ön ve arka bölümlerinde sineklik tüllü yukarı toplanabilen branda kapaklı pencereler olarak üretilmektedir.

NAKLİYE BEDELİ HARİÇ FİYATTIR.

KURULUM BEDELİ HARİÇ FİYATIDIR. ( ekonomik grup olan çadırlarımızda kurulum fiyata dahil edilmemektedir. Bunun sebebi kurulumunu kendinizin kolaylıkla yapabileceği De Monte sistem olup (geçmeli sistem) kaynak ve ya vidalama gerektirmez. Kurulum esnasında ihtiyaç duyulduğunda telefon ile canlı destek hizmeti de verilmektedir. Kurulumu bizden talep ederseniz usta yönlendirmesi sağlanmaktadır. (bulunduğunuz bölge için nakliye ve kurulum fiyatları değişiklik göstermektedir.)

Güleçyüz Çadır Aracı Değil Üreticidir. Orhaniye Mahallesi Kahramankazan Ankara adresinde 20.000 m²'lik Fabrika sistemi ile hizmet vermektedir. Çadırları kurulmuş bir şekilde görmek isteyen müşterilerimizi Fabrika adresimize ve ya İstanbulyolu 12.km 1740 sk.No:21 Yenimahalle Ankara adresine ziyaretlerinizi bekleriz.

Yorum Yap

Yorumlar